16. 3. 2019

Pouliční divadlo

Divadlo Matky Vackové

Dana Vacková je jedna z mnoha principálek, která pracuje pro Loutky v nemocnici a kromě toho má i své divadélko, jež se zve Divadlo matky Vackové.

Divadlo Koník

Divadlo Koník to je Radana Matějčková, která nejen hraje a zpívá, ale také píše texty všech pohádek, a tvůrčí kouzelnice a herečka Edita Vaňková Bártíková, která vytváří měkoučké loutky z ovčí vlny. 

Bilbo compagnie

Jiří Bilbo Reidinger (1961) je český herec, spisovatel a klaun. Má společně se Sylvií Krobovou skupinu Bilbo compagnie, se kterou vystupuje po celé Evropě.

Divadlo Tondy Novotného

Spousta legrace, pouliční šmíra, písničky, loutky, poesie, absurdita, rodinné divadlo, pantomima, laskavý humor…

Divadlo Kalupína

Loutkové představení sestávající ze dvou původních frašek – Kramářská nůše a Jak čert stvořil kozy. Oběma příběhy vás provede Kašpárek. V hlavních rolích marionety.

Divadlo Apropo

Divadlo Apropo nabízí širokou škálu pohádek. Klasické jako jsou Pohádky z Karkulčina košíku a Dvě pohádky se zvířatky. Pro předvánoční čas nabízí Divadlo Apropo také Mikulášskou pohádku. Na své si přijdou i dospělí diváci…

Paleťáci

Již 10 let hrajeme divadlo, ve kterém není předem daný scénář a vše je tvořeno přímo na místě před zraky diváků tak, aby vznikaly komické, emotivní, originální a hlavně bezprostřední výstupy…

Divadlo Cirkus Žebřík

Od roku 2006 pro vás hrajeme na ulicích, náměstích a divadlech po celé Evropě.
V našich představeních se snažíme propojovat všechny divadelní techniky, především pak loutku, klauniádu, pantomimu 
a některé cirkusové dovednosti…