Divadlo Cirkus Žebřík


Od roku 2006 pro vás hrajeme na ulicích, náměstích a divadlech po celé Evropě. V našich představeních se snažíme propojovat všechny divadelní techniky, především pak loutku, klauniádu, pantomimu
a některé cirkusové dovednosti.  

Hmyzí cirkus

Hmyzí cirkus je loutkové představení plné humoru a bláznivého, neobvyklého a bizarního hmyzu jako Maestro Grosso Noso, Paní Kobylka, nebezpečné klíště a mnoho dalšího a všichni jsou trénováni v cirkusových dovednostech.
Představení je doprovázeno živou hudbou.Možno hrát na ulici, v divadle… kdekoli. Venkovní prostory lépe volit v závětří.
Délka 35 – 40 min.Hrají: Miloš Samek, Pepe Prexl

Isect circus is puppet show full of humor and crazy and unusual and bizzare insect like Big Nose, Lady Grasshopper, Dangerous Tick and many others… and trained of circus skills…of course. Soon in your city!

Jak Kašpárek zachránil Vánoce

Copak se asi stane když se čert začne v pekle nudit…?
Rozhodne se lidem překazit Vánoce. Podaří se Kašpárkovi Vánoce zachránit? Nebo budeme všichni letos bez cukroví a bez kapra…?
To uvidíte v humorné pohádce hrané ve starém rodinném divadle z roku 1942.
Hrají Kača Molča, Miloš Samek
délka 45 min

Loutky které nikde nechtěli

Klaun bez práce vypráví svůj příběh… jak putoval světem, našel mnoho kamarádů a společně s Kašpárkem založili cirkus. Příběh hraný s loutkami doplněný o klauniády.
Možno hrát kdekoliv. 
Délka 40 min Hraje: Miloš Samek, Kača Molča nebo Pepe Prexl

Pan Miloš

Pan Miloš je walkabout, Pan Miloš chodí ulicí a reaguje na situace, tu si zatančí s lidmi, tu udělá nějakou lumpárnu dětem… Pan Miloš je roztomilý kamarád, kterého můžete potkat i na vaši akci.